Pogromcy Smoczego Ognia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildii Pogromcy Smoczego Ognia (Nexus)
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przedstawmy się...

Go down 
+16
Arcatras
Baniacygana
Posthumo
Rugal
raver
Allistar
Kamildk
Orax
Ilijana
Ellenai
Martheus
Arczyn
Ghaneal
Zielonomi
Puncu
Miyuki
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Miyuki
Kotecek
Miyuki


Male Capricorn Dragon
Liczba postów : 23
Data aktywacji : 15/07/2010
Wiek : 35
Skąd : Kraków
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn, Mag

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 12, 2011 5:54 pm

Oto temat do prezentacji osoby, która na co dzień kieruje poczynaniami postaci w WoWie. W ramach akcji "Przełamujemy Lody Zębami Trzonowymi" pozwolę sobie zacząć.

Na imię mi Paweł (nie cierpię tego imienia...), wiosen za sobą mam dwadzieścia i dwie. Obecnie studiuję kulturoznawstwo na światowej sławy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie mieszkam od urodzenia. W wolnych chwilach, gdy akurat nie jestem zajęty opierniczaniem się bądź nauką, lubię przeczytać ciekawą książkę (do ulubionych autorów zaliczam Sapkowskiego, Kossakowską, Pacyńskiego i Ćwieka, czyli szeroko pojęta fantastyka), obejrzeć parę odcinków anime (link do MAL w sygnaturze, osobny temat do dyskusji znajdziecie w hydeparku), pobrzdąkać na gitarze. Weekendy spędzam na piwie z obywatelem Puncurem, bądź innymi przedstawicielami gatunku Homo sapiens.
Pasjonuje mnie kultura i sztuka japońska (w szczególności wspomniane anime oraz XIX-wieczne drzeworytnictwo), z tym są związane moje studia. W przyszłości mam nadzieję uciec z tego kraju na daleki wschód właśnie, gdzie dziewczęta chodzą w mundurkach z nimi spódniczkami, a w pociągach można poczytać bez krępacji mangę.
Posługuję się biegle językiem ojczystym (niektórym to przychodzi z trudnością), całkiem biegle angielskim, ponadto uczę się japońskiego. Ulubiony kolor żółty, numer buta 43, ateista, poczucie humoru: chore, obleśne i okropne.

Tyle ode mnie. Next!
Powrót do góry Go down
http://soldzers-site.blogspot.com/
Puncu
Ociekający Zajebistością!
Puncu


Male Capricorn Horse
Liczba postów : 19
Data aktywacji : 15/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Kraków
Rasa : Tauren/Troll/BE/Ork
Klasa : Sham/DK/Rog/Mag

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 12, 2011 6:13 pm

Nie jestem Next... Jestem Puncu.

Mam na imię Puncu. Zaraz, to nie imię xD Na imię mi Piotr, mam 20 lat, szukam koleżanek i kolegów. Interesuje się opierdalaniem się i lubię bezsensownie tracić czas.

A na poważnie. Wszyscy mówią mi Puncu, jak już wspomniałem mam 20 lat i pochodzę z Krakowa. Interesuje się muzyką, historią muzyki, a dokładnie kapel Razz, starą PRLowską motoryzacją, motocyklami, rowerami i sportami z nimi związanymi np. downhill. Lubie podróżować, a z braku czasu wychodzę na miasto ze znajomymi na jakieś piwko czy winko Razz
Co do muzyki to góruje punk i odłamy, ale gości też metal, ska i reggae.

A na awatarze moja uhahana moda ^^

Nie mam pomysłu na dalsze wywody, także jeżeli Was coś zaciekawiło to śmiało pytajcie.
Powrót do góry Go down
http://motorowerowo.pl/forum/member.php?action=register&refe
Zielonomi




Liczba postów : 18
Data aktywacji : 12/04/2011

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 12, 2011 6:14 pm

Bartek jestem miło mi:P
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 12, 2011 10:54 pm

A ja Jacek jestem Razz 21 lat, obecnie mieszkam we Wrocławiu i jestem studentem tutejszej Polibudy... Muzyki słucham praktycznie każdej, ale w największym stopniu przebija się Linkin Park Wink
w wolnych chwilach popijam piwko ze znajomymi, gram w siatkówkę bądź spędzam miło czas ze swoją dziewczyną Wink
właśnie na mnie krzyczy, żebym nie ujawniał jej danych osobowych i WoWowych, więc nie napiszę jej imienia czy nicku Very Happy
to tyle póki co, może w trakcie czyichś wywodów coś mi się jeszcze nasunie Razz
Powrót do góry Go down
Arczyn

Arczyn


Libra Goat
Liczba postów : 7
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 32

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptySro Kwi 13, 2011 12:03 pm

Ja mam na imię Mateusz, 19 lat miło mi poznać ;D
Powrót do góry Go down
Zielonomi




Liczba postów : 18
Data aktywacji : 12/04/2011

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptySro Kwi 13, 2011 12:44 pm

a tak pozatym 19 września bierzącego roku skończę 24 lata. W wolnych chwilach czyli codziennie sączę perłe mocną. Moim marzeniem jest legalizacja marihuany w Polsce gdyż według mnie nie do przyjęcia jest sposób karania palaczy tej sympatycznej rośliny poprzez nasze zjebane systemy penitencjarne.
Powrót do góry Go down
Martheus

Martheus


Male Aries Rooster
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 11/04/2011
Wiek : 31
Skąd : Lutomia Dolna
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyCzw Kwi 14, 2011 4:47 pm

Witam Na imię mi Martheus lol!
A tak naprawde to Mariusz się nazywam nie Manfred, Marian ani Maniek! Razz
Mam 18 lat urodziny obchodze 1 kwietnia i nie żartuje w tym momecie Laughing Interesuje sie piłką nożną, siatkówką (siatkówka sie tylko bawie Razz) i lubię sobie pobiegać w nieznane Wink
W wolnej chwili robię sobie dobrze czyli nic nie robie Very Happy Lubie sobie walnąć jakiegoś jabola pod sklepem z kumplami i marnowac swe życie w WoWie Crying or Very sad
No to to by bylo na tyle jak mi sie przypomni cos z mojego szalonego zycia to napisze, albo nie Laughing Przedstawmy się... Martheus
Powrót do góry Go down
Ellenai

Ellenai


Female Libra Horse
Liczba postów : 17
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 33
Skąd : Wrocław
Rasa : biała ;D

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyCzw Kwi 14, 2011 5:30 pm

Jak już Maniek się przedstawił to ja też ;p
Ania jestem... Mała, słodka blondyneczka, która nie lubi Mańka i powtarza mu na każdym kroku jaki jest głupi.. Lubię go drażnić i robić mu zadania z chemii Smile

Ogólnie to jestem oazą spokoju, na nikogo nie krzyczę [Maniek może to potwierdzić (spróbował by nie!;p)], więc nie wierzcie Jackowi, bo on tam głupoty pisze.

Odnosząc się do powyższych wypowiedzi Kraków bardzo ładne miasto, szukam tam przyjaciół by mieć gdzie przenocować zjawiając się tam w wakacje;D

...no to tyle:)

Ps. Tak w ogóle to chciałam się oburzyć, że Maniek jest moderatorem forum, a ja tylko jego członkiem. Jak to tak w ogóle może być? To, że jestem tutaj w mniejszości nie oznacza, że mam być gorsza nawet od Mańka, nie przesadzajcie i zróbcie coś z tym;) Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Puncu
Ociekający Zajebistością!
Puncu


Male Capricorn Horse
Liczba postów : 19
Data aktywacji : 15/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Kraków
Rasa : Tauren/Troll/BE/Ork
Klasa : Sham/DK/Rog/Mag

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyCzw Kwi 14, 2011 5:33 pm

Kumpli szukasz? xD No to jesteśmy xD
Powrót do góry Go down
http://motorowerowo.pl/forum/member.php?action=register&refe
Ilijana

Ilijana


Female Pisces Tiger
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 15/04/2011
Wiek : 38
Skąd : Wrocław
Rasa : Blood Elf
Klasa : Priest / Hunter

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPią Kwi 15, 2011 9:07 pm

Marta miło mi bardzo... Kazali to sie odzywam Very Happy

Cicha... Skromna... Niesmiala ^^ W sensie w ogole ani widu ani slychu Very Happy taka szara myszka Very Happy
Powrót do góry Go down
Orax

Orax


Male Libra Dragon
Liczba postów : 1
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 35
Skąd : Dorposz Szlachecki
Rasa : Tauren
Klasa : Druid

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyNie Kwi 17, 2011 4:43 pm

Witam!
Jestem Lukasz, znajomi mowia na mnie Pacuś Smile Mam 22 lata(bodajze) Laughing
Studiuje, pije, tancuje no i czasami gram Razz Z gory mowie, ze nie jestem takim "nolifem" jak Maniek ^^ Poza tym lubie kolor czarny i pomaranczowy... yyy interesuje sie muzyka. Przede wszystkim rock, punkrock, itp Smile (LP Rulez) Twisted Evil
Starczy tego... bo za duzo byscie sie dowiedzieli Razz
Powrót do góry Go down
Kamildk

Kamildk


Male Cancer Cat
Liczba postów : 30
Data aktywacji : 11/04/2011
Wiek : 36
Skąd : Lutomia Dolna / Portadown
Rasa : ORK i reszta Hordy
Klasa : Death Knight/Priest

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyNie Kwi 17, 2011 6:03 pm

Mam na imię Kamil. Brat Ghaneala , Iliany i niestety kuzyn Martheusa tongue
Mieszkam i pracuje obecnie "na wyspach" a konkretnie w Portadown w Irlandii Północnej.
Co mnie kreci? I tak nie chcecie wiedziec ale napisze cheers
Siatkówka , porywająca muzyka, komputery i Discovery Channel
Powrót do góry Go down
Allistar

Allistar


Male Leo Pig
Liczba postów : 21
Data aktywacji : 17/04/2011
Wiek : 28
Skąd : Lutomia
Rasa : Blood Elf
Klasa : Obecnie Palek

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyNie Kwi 17, 2011 9:09 pm

Nazywam się Grzesiek. Kuzyn Ghaneala ;p
Mam obecnie 15 lat i mieszkam w Lutomi ( wiem że nikt nie wie gdzie to jest Wink)
Muzyka - najwięcej Linkin Park a reszta to wykonawcy różni Razz
Powrót do góry Go down
raver




Liczba postów : 3
Data aktywacji : 11/04/2011

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyNie Kwi 17, 2011 9:14 pm

Siem, jestem Raver i na imie mi Raver, mam 21 lat, studiuje Automatyke i Robotyke na polibudzie lodzkiej, lubie sie opierdalac, teraz ogladam south park ciurkiem, jestem na osmym sezonie i lubie placki. Zadnych specjalnych hobby nie mam, znam punca z wowa od ponad roku i osobiscie tez go ostatnio poznalem Very Happy to on mi pokazal Pogromcow i nie jestem na niego zly, ba, nawet jestem mu wdzieczny Very Happy

ps. czesc Iljana Very Happy
Powrót do góry Go down
Rugal




Male Cancer Rat
Liczba postów : 1
Data aktywacji : 17/04/2011
Wiek : 27
Skąd : Kicin (koło Poznania)
Rasa : UD
Klasa : Rogue (...do it from behind)

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPon Kwi 18, 2011 2:05 pm

Cześć, ja jestem Piotrek i niedługo kończę 15 lat, mieszkam w Kicinie koło Poznania (taka mała wieś na zachodzie).

Jeżeli nie śpię w szkole lub domu to pływam na basenie (trener chce mnie latem na MP wystawić i jestem z tego dumny) albo gram w WoW'a lub co mam fajnego na kompie.

Muzyki jakiej słucham nie wiem.

Mówię bardzo dobrze "po polskiemu", komunikatywnie po "ingliszu" i "uczę" się niemieckiego, ale ponieważ jestem patriotą zgermanizować się nie dam.

I co więcej napisać nie wiem, ale może jeszcze coś wymyśle.
Powrót do góry Go down
Posthumo

Posthumo


Male Taurus Dog
Liczba postów : 5
Data aktywacji : 17/04/2011
Wiek : 42
Skąd : UC^^ (Sucha Beskidzka)
Rasa : Ud
Klasa : Warr/Prey

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPon Kwi 18, 2011 2:51 pm

Czołem
Michał w maju 29 lat z Suchej Beskidzkiej lubię ostrą muzykę, książki fantasy/s-f/horrory wędkarstwo, paintball, gry online i picie piwka. W WoWie jakieś 5 lat (global, server Jaedenar). Pracuję przy wykończeniach wnętrz, remontach itp.

W sumie tyle.
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 19, 2011 11:36 am

Nie kojarzę Twojego nicku, więc domyślam się, że na globie dalej grasz? Nie u nas na serwie? Jeśli tak to skąd się tu wziąłeś? Razz
Powrót do góry Go down
Ilijana

Ilijana


Female Pisces Tiger
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 15/04/2011
Wiek : 38
Skąd : Wrocław
Rasa : Blood Elf
Klasa : Priest / Hunter

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyWto Kwi 19, 2011 11:52 am

Orax napisał:
Witam!
Jestem Lukasz, znajomi mowia na mnie Pacuś Smile Mam 22 lata(bodajze) Laughing
Studiuje, pije, tancuje no i czasami gram Razz Z gory mowie, ze nie jestem takim "nolifem" jak Maniek ^^ Poza tym lubie kolor czarny i pomaranczowy... yyy interesuje sie muzyka. Przede wszystkim rock, punkrock, itp Smile (LP Rulez) Twisted Evil
Starczy tego... bo za duzo byscie sie dowiedzieli Razz




Hehehehe ja i tak wiem wiecej Cool Cool Cool



PS: Hej Raver Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Posthumo

Posthumo


Male Taurus Dog
Liczba postów : 5
Data aktywacji : 17/04/2011
Wiek : 42
Skąd : UC^^ (Sucha Beskidzka)
Rasa : Ud
Klasa : Warr/Prey

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPią Kwi 22, 2011 2:57 pm

Ghaneal napisał:
Nie kojarzę Twojego nicku, więc domyślam się, że na globie dalej grasz? Nie u nas na serwie? Jeśli tak to skąd się tu wziąłeś? Razz

Gram, gram i nawet w Pogromcach jestem Smile Tylko nick mam teraz Post Smile Na globie na razie nie gram (brak funduszy, brak czasu...) a na Nexusa trafiłem dzięki kumplowi który też jest teraz w Pogromcach.
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPią Kwi 22, 2011 6:44 pm

A widzisz Wink ostatnio rzadko grywam i nie kojarzę dużo ludzi z gildii Razz i to nawet niektórzy są częstymi gośćmi na TSie, a ja słucham ludzi i zastanawiam się kto to w ogóle jest Very Happy muszę ponownie zacząć więcej grać i nadrobić zaległości Razz
Powrót do góry Go down
Ilijana

Ilijana


Female Pisces Tiger
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 15/04/2011
Wiek : 38
Skąd : Wrocław
Rasa : Blood Elf
Klasa : Priest / Hunter

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPią Kwi 22, 2011 7:40 pm

Oj brat to wspolnienie musimy ponadrabiac ^^ Bo takie fajne glosy czasem slychac, ze az szkoda nie kojarzyc ^^
Powrót do góry Go down
Baniacygana

Baniacygana


Male Libra Monkey
Liczba postów : 39
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 31
Skąd : +/- Kielce
Rasa : Blood Elf
Klasa : Mage

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyPią Kwi 22, 2011 9:08 pm

Hmm. Tylu już nas się tu po przedstawiało, aż człowiek zazdrości. Więc nie chcąc być gorszy, też coś tak skreślę o sobie Very Happy. Na początek na imię mi Wojtek chodź znajomi mówią mi Wojtek natomiast przyjaciele mówią mi... Wojtek mam 67 lat albo prawie 19, nigdy nie byłem pewien. Przy życiu trzyma mnie muzyka, dobry film, spotkania ze znajomymi alkohol a czasami nawet coś zjem. Poza tym edukuję się w technikum informatycznym (umiem włączyć komputer i zmienić tapetę... na ścianie w pokoju. Poza tym książki taaak lubię czytać (ale nie lektury błeee) i uwielbiam jeszcze obrażać Mańka naszego pronaraidozbieracza (co nie zmienia faktu, że i tak Maniek jest kryptogejem). I to będzie chyba wszystko. ^^
Powrót do góry Go down
Miyuki
Kotecek
Miyuki


Male Capricorn Dragon
Liczba postów : 23
Data aktywacji : 15/07/2010
Wiek : 35
Skąd : Kraków
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn, Mag

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptySob Kwi 23, 2011 8:02 pm

Wybaczcie, ale muszę wspomnieć, iż LP skończył się po Meteorze. Razz

I miło mi, że tak sporą aktywność na forum widzę. Z poprzednią gildia było o wiele gorzej. Oby tak dalej. Smile
Powrót do góry Go down
http://soldzers-site.blogspot.com/
Ilijana

Ilijana


Female Pisces Tiger
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 15/04/2011
Wiek : 38
Skąd : Wrocław
Rasa : Blood Elf
Klasa : Priest / Hunter

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptySob Kwi 23, 2011 8:28 pm

Nie zgadzam sie Razz aktualniejsze piosenki tez mi sie podobaja Razz
Powrót do góry Go down
Arcatras




Male Leo Rooster
Liczba postów : 4
Data aktywacji : 24/04/2011
Wiek : 30
Skąd : Kraków
Rasa : BloodElf
Klasa : Priest

Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... EmptyNie Kwi 24, 2011 12:48 am

To i ja Very Happy
Imię: Michał
Nazwisko: P******i
Wzrost: 182cm
Wiek: 17
Inne: chodzę do 2 klasy w pewnym LO w klasie biologicznej, prócz gry w WOW-a uczę się, oglądam TV jak jest coś czego jeszcze nie zdarzyło mi się oglądnąć, w wakacje nawet zrobię wyjątek i pójdę raz czy dwa do kina. Miyuki i Puncusia znam chyba już ze 2 lata około i wbrew pozorom mam troszkę czasu na rower tylko mnie się nie chce Razz więc nie wierzcie mu.

To tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedstawmy się... Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawmy się...   Przedstawmy się... Empty

Powrót do góry Go down
 
Przedstawmy się...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pogromcy Smoczego Ognia :: Hydepark :: Karczma-
Skocz do: