Pogromcy Smoczego Ognia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum gildii Pogromcy Smoczego Ognia (Nexus)
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gildyjny turniej PvP - luty 2011

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyPon Kwi 18, 2011 9:47 pm

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 5cWfk9Vx9kv Za sprawą Waliasa, który podjął się organizacji, dnia 17.02.2011 r. odbył się gildyjny turniej 1 vs 1. Na miejsce walk wybrana została Gurubashi Arena w Stranglethorn Vale. Odbyły się tam wszystkie walki poza finałową. Musieliśmy zmienić miejsce, gdyż przez cały turniej byliśmy nękani atakami Ally, a tuż przed rozpoczęciem walki finałowej Ally zebrali się w takiej ilości, że nie daliśmy rady ich dłużej odpierać. Toteż finałowa walka odbyła się przed bramą Ogirmmaru.
Gildyjny turniej PvP - luty 2011 0rTfOIWdAA3 Turniej odbył się na następujących zasadach:
- zakaz używania umiejętności i itemków, zabronionych na arenkach
- walczyliśmy 1 vs 1 do 2 wygranych
- przeciwnicy dobierani na podstawie rolla - najwyższy z najniższym
- przegrani odpadali z turnieju
Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Aa7rO0j4pDt No i nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Walka finałowa odbyła się pomiędzy graczami Icebaby i Zielonymag
wynikiem 2:1 zwyciężył Zielonymag. W nagrodę otrzymał część golda z wpisowego na turniej, kilka wyrobów podarowanych przez członków gildii, a także odznaczony został rangą Gladiator.
Jeśli coś gdzieś pomyliłem, bądź o czymś zapomniałem - piszcie. Cenne także będą wszelkie propozycje odnośnie przyszłych edycji turnieju.
Powrót do góry Go down
Avarengar




Liczba postów : 8
Data aktywacji : 12/04/2011

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyPon Maj 02, 2011 1:54 pm

Gratulacje tak btw ;p kiedy będzie Next Turniej?
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptySro Maj 04, 2011 10:23 pm

No wydaję mi się, że w tym miesiącu by się przydało go zorganizować. Tak jak widzicie ja jestem dość rzadko, więc nie podejmę się tego, ale jeśli jest ktoś chętny to niech pisze, rozpatrzymy każdą kandydaturę Wink

Tu jest miejsce to omawiania tego co w poprzedniej edycji wam się podobało bądź nie. Mam nadzieję, że znajdzie się tu kilka konstruktywnych postów, które pozwolą na dopracowanie zasad turnieju.

Na pewno trzeba poruszyć kilka kwestii:

- Zaraz po ostatniej edycji pojawiały się propozycje odnośnie turnieju 2vs2...
Moim zdaniem 2vs2 możemy się sprawdzić na arenkach, a walk 1vs1 raczej się nie doświadcza jeśli nie jest się maniakiem pvp i nie siedzi się przed Ogri Razz i dlatego nasz gildyjny turniej powinien pozostać 1vs1.

- Moim zdaniem zakazane powinno być uczestnictwo w buildzie heala. Gdyż trafiają się wtedy niekończące się walki, przez co turniej strasznie się przeciąga, a nawet staje się niemożliwy do rozstrzygnięcia.

- Wpisowe powinno być podniesione. O ile dobrze pamiętam to wynosiło 100g, co jest stanowczo za małą kwotą. Myślę, że coś w granicach 300g-500g powinno być odpowiednie Wink

to na razie tyle Razz
A i ja mogę się zająć organizacją zakładów. Mam pewien pomysł jak to zorganizować, Uczestniczyć w następnej edycji nie zamierzam, gdyż pvp gram tylko jako heal, a na pewno nie opuszczę takiej imprezy gildyjnej, więc będę miał jak się tym zająć Wink
Powrót do góry Go down
Avarengar




Liczba postów : 8
Data aktywacji : 12/04/2011

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyNie Maj 08, 2011 6:40 pm

No ładnie heal musi być bo jak ja mam się pojedynkować ;/ nie mam eq pod dpsa ;( także build Heal musi być Very Happy
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyNie Maj 08, 2011 10:02 pm

Heal może być jeśli uda się wymyślić coś, żeby walki heal vs dps mogący się healac nie trwały bez końca. Wszystko jest fajnie póki jest mocny dps, bądź nie starcza mu many, żeby wyhealać to co zbije mu heal. Ale uczestniczyłem w takiej walce, która nie miała końca, bo palek robił za mały dps na mnie a ja za mały na niego. Żadnemu z nas nie schodziła mana...
Dlatego musi powstać jakaś reguła, która temu zapobiegnie.
Np. po 2 min, jeśli żadna ze stron nie może uzyskać przewagi, heal przegrywa.
Powrót do góry Go down
Avarengar




Liczba postów : 8
Data aktywacji : 12/04/2011

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptySro Maj 18, 2011 9:15 am

Ale o to właśnie chodzi aby walka trwała długo(zacięta ;p) bo wkońcu ktoś przestanie mysleć logicznie zmęczy się umysł i koniec któraś ze stron przegra bo zacznie popełniać zbyt duzo blędów, takie jest moje zdanie ;p
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptySro Maj 18, 2011 5:52 pm

No ok, jeśli nie będzie tu przewyższającej liczby głosów przeciwko temu to heal zostanie Razz najwyżej rozgrywki będą trwały 2 dni Very Happy kto nie usiedzi przed kompem ten odpada walkowerem...
Powrót do góry Go down
Avarengar




Liczba postów : 8
Data aktywacji : 12/04/2011

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptySro Maj 18, 2011 6:15 pm

dokladnie Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyCzw Cze 02, 2011 7:40 pm

Dobra widzę, że nikt się nie sprzeciwia healom na turnieju, więc pozostają Razz znajdzie się ktoś kto by zorganizował turniej? Ja mam mało czasu i nawet na Raidach mnie rzadko widać, więc nie podejmę się tego.
Myślę, że minęło już nawet za dużo czasu od ostatniej edycji, więc w czerwcu koniecznie powinna być kolejna Wink
Powrót do góry Go down
Martheus

Martheus


Male Aries Rooster
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 11/04/2011
Wiek : 31
Skąd : Lutomia Dolna
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyCzw Cze 02, 2011 9:45 pm

Rozmawiałem z Waliasem na temat tego turnieju powiedział że jakoś w połowie czerwca się tym zajmie i zorganizuje turniej, bo teraz czasu niema... A jak się tego nie podejmie to ja pod koniec czerwca zorganizuje ten turniej... Wink
Powrót do góry Go down
Ghaneal

Ghaneal


Male Aquarius Horse
Liczba postów : 93
Data aktywacji : 12/04/2011
Wiek : 34
Skąd : Wrocław
Rasa : Orc / Tauren
Klasa : Shaman / Druid

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyCzw Cze 23, 2011 12:09 pm

I co Pało masz czas żeby ten turniej zorganizować? Bo już 23 jest, więc by się przydało...
Powrót do góry Go down
Martheus

Martheus


Male Aries Rooster
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 11/04/2011
Wiek : 31
Skąd : Lutomia Dolna
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyCzw Cze 30, 2011 5:26 pm

No ja niestety teraz nie bardzo zorganizuje ten turniej, za dużo roboty mam i nie mam czasu nieraz nawet kompa włączyć... Musi ktoś inny podjąć się tego zadania...
Powrót do góry Go down
Martheus

Martheus


Male Aries Rooster
Liczba postów : 36
Data aktywacji : 11/04/2011
Wiek : 31
Skąd : Lutomia Dolna
Rasa : Blood Elf
Klasa : Paladyn

Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 EmptyCzw Wrz 29, 2011 7:29 pm

Za 2 tygodnie chce zorganizować turniej gildijny PvP dokladnie 8.10.2011...
Turniej odbędzie się tam gdzie ostatnio czyli Gurubashi Arena w Stranglethorn Vale...
Wpisowe na turniej to 300 golda, mile widziane jakieś dodatki typu gemy itemki czy nawet matsy... Wink Kasa za wpisowe oczywiście trafi dla pierwszej 3 z czego największą jej część otrzyma zwycięzca turnieju... Nagrodą za wygranie turnieju jest też ranga Gladiator!
Wpisowe należy wplacać do Martheusa...
Serdecznie zapraszam do wzięcia udzialu w trurnieju! Wink

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia lub pytania proszę pisać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty
PisanieTemat: Re: Gildyjny turniej PvP - luty 2011   Gildyjny turniej PvP - luty 2011 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gildyjny turniej PvP - luty 2011
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pogromcy Smoczego Ognia :: World of Warcraft :: Player vs Player-
Skocz do: